SIFIRBİR ADANA DİZİ OYUNCUSUNU TROLLEDİM !

author Taklitman TV   9 mounths ago

Adana sıfır bir oyuncusunu trolledim videosu ile sizlerleyim youtube üzerinde milyonlarca seyircisi izleyicisi olan Adana sıfırbir dizisindeki oyuncu Ceyhan cihangir cio ve Savaş satış ekibinin filmdeki düşmanı Sami ağa yeğeni Cengiz'i aradım.

Yeni sinema filmi çekiyoruz sende oynamak istermisin 50 bin tl teklif ettim ama bu para karşılığında filmdeki rolünü söylediğimde çok kızdı sizde yok artık diyeceksiniz eminim umarım videoyu beğenirsiniz sizden ricam videomuzun trendlere çıkması için paylaşım ve videoyu beğenmenizi rica ediyorum mutlaka sonuna kadar izleyin çok eğleneceksiniz.

Sosyal Medya hesaplarım:
www.instagram.com/taklitmantv

Reklam ve Sponsorluk için iletişim adresim:
info@taklitmantv.com

ESKİ şampiyon Sefa Doğanay'ın Özel gösterisinde kahkahalara boğulacaksınız!

Yeni çıkan yönetmelikle, ülkeye lüzumsuz kişilerin girmesi yasaklanırsa ve bunu denetleyen kişi sınır polisi Hayati olursa neler yaşanır? En büyük hayali gerçekleşen Hayati kimleri lüzumsuz görüp almayacak? Hayati’nin ülke için istediği kişiler nasıl tipler olacak? Kimler gerekli? Kimler gereksiz? ► BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql ► Açık Büfe Kanalına ABONE OL: https://goo.gl/Th4vDu ► BKM Müzik Kanalına Abone Olun: https://goo.gl/xmCkJH

SIFIR BİR milyonlarca kere görüntülenen 10 bölümün ardından 3.sezonuna BluTv ile devam ediyor. İlk iki sezonuyla internet izleyicinin oldukça ilgisini çeken SIFIR BİR dizisi bir internet fenomenine dönüştü. Peki bu proje nasıl başladı, iki sezon boyunca neler yaşandı, Blu Tv ile başlayacak bu yeni sezonda seyirciyi neler bekliyor gibi bir çok sorunun cevabını dizinin yönetmeni Kadri Beran Taşkın verdi. Televizyon içeriğinin dijital ekranda yorumlandığı, Ayça Karaduman ve Aylin Dağsalgüler'in hazırlayıp sunduğu proıgram DiziWiz ikinci sezonuyla devam ediyor. Sektörden isimlerin, oyuncuların, yapımcıların, yönetmenlerin, senaristlerin, akademiden kıymetli isimlerin konuk edildiği DiziWiz her hafta cuma 21.00'de RGB'de.

★PARA KAZAN!! Ücretsiz 10.000$ Bitcoin Dolar AL-SAT Deneme Hesabı ➤Sende Dene !! PARA Kazan!! Tıklayınız http://bit.ly/2ZcbMdy ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Bugün İstanbul Tarlabaşı çukur da bir gece geçirmek üzere yola koyuldum.Daha önce çekmiş olduğum tarlabaşı çukur da bir gün geçirmek videosunda 12 saatte içerisinde istediğim like'ın 10 katını attınız ve bende sözümde durup tarlabaşı çukur a gece gittim.Benim için zor bir video olsada sizler için değerdi.Umarım videoyu eğlenerek izlemişsinizdir. İş Ve Reklam Teklifleri İçin: demirbiyik@hotmail.com Canbay & Wolker - Nefsi Müdafaa:https://goo.gl/RkLG3S panço abi➤ https://www.instagram.com/panco3421/ Yeni videolar'dan haberdar olmak için https://goo.gl/pQKDbT ..Tıklayarak abone olabilirisniz! •İNSTAGRAM➤https://www.instagram.com/canyildiz.0/ Bunlarında izlemeyi unutmayın : SONUNDA UCUNDAN KESTİRDİM ! (2400TL) - Saç Bakımı https://youtu.be/Huxh5vPFpL4 TARLABAŞI ÇUKUR'DA BİR GÜN GEÇİRMEK ! https://youtu.be/e_ivGj7LNpY KIZLARIN PARA KARŞILIĞI SAÇLARINI KESTİM : https://youtu.be/CW9jCjh6rCI KIZ ARKADAŞIMI ALDATMA ŞAKASI : https://youtu.be/SsL393yyyXs BAĞCILARDA İNSANLARLA ALAY ETMEK! : https://youtu.be/ovkoX_d2d4I ➤➤ YÜRÜME ENGELLİ GİBİ BİR GÜN GEÇİRMEK (Tekerlekli Sandalye) : https://youtu.be/EdWSyyS0qts KIZLARA SARILDIM! (ZABITALAR GELDİ) -SOSYAL DENEY : https://youtu.be/UQKXzS3gpkc DİLENCİLİK YAPARAK PARA KAZANMAK! : https://youtu.be/YZqLSfSX-ZQ EVSİZLERE KÖTÜ DAVRANMAK (Sosyal Deney) : https://youtu.be/ltQ4etYsYII ÇİĞKÖFTE İLE KIZ TAVLAMAK (Köle Olduk) : https://youtu.be/AGj5UiMSOxI ➤➤ Çukur Tüm Bölümler Sneak Peek Özeti : https://youtu.be/JMMKtghWXUM BAĞCILARDA KIZ ARKADAŞIMI KIŞKIRTMAK! : https://youtu.be/7L2jAxmY0I8

Herkese merhaba arkadaşlar kadın youtuberlara askere çağırma şaksı videosu ile sizlerleyim bu şakamızda kadınların askerlik yapma emrinin geldiğini söyleyerek youtuber Aslı kaya'yı arıyorum ve inanması için norapella'dan iletişim adres bilgilerini alıyorum resmen telefonda ağlayacak ve çıldıracak duruma girdi çok efsane telefon şakası oldu ben yaparken çok eğlendim komik ve eğlenceli oldu umarım sizde beğenirsiniz iyi seyirler.

755,574 views

18,612 Like   2,561 Don't like

Comments