JAK ZOSTAŁEM POLICJANTEM W MINECRAFT || MINECRAFT ZAMIANA

author GPlay: Minecraft Jest Nasz!   9 mounths ago

★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★
★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★


Minecraft Zamiana to seria fabularna w której będziecie mogli poznać historię mojej przemiany w różne minecraftowe stworzenia. Podsyłajcie Wasze propozycje na kolejne odcinki w komentarzach. Dzięki!


Nagrywałem z: https://youtube.com/channel/UCBQOSXdK0rgWIGCYCw4rd7g


Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL
Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi


Poprzedni film ŻYCIE RYBY W MINECRAFT: https://youtu.be/ClpA1IcQjqw


Email: gplaybiznes@gmail.com


Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Fotele gamingowe: http://diablochairs.com / https://domator24.com ★ ★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★ ★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★ Minecraft Zamiana to seria fabularna w której będziecie mogli poznać historię mojej przemiany w różne minecraftowe stworzenia. Podsyłajcie Wasze propozycje na kolejne odcinki w komentarzach. Dzięki! Nagrywałem z: https://youtube.com/channel/UCBQOSXdK0rgWIGCYCw4rd7g Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film ŻYCIE PIŁKARZA W MINECRAFT: https://youtu.be/WA2rqDsE93Q Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★ ★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★ W dzisiejszym odcinku będziemy starali się uciec z więzienia. Zostaliśmy niesłusznie zamknięci na dożywocie i musimy jak najszybciej wydostać się zza krat. Mam nadzieję, że odcinek Wam się spodoba. Podsyłajcie Wasze propozycje na kolejne odcinki w komentarzach. Dzięki! Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film KOŁO FORTUNY CZOŁGÓW: https://youtu.be/jnI-pcAKcVU Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

JAK TRAFIĆ DO ŚWIATA YOUTUBERÓW | NOWY PORTAL W MINECRAFT ! (KONKURS VITO I JACHIMOZO) NASTĘPNY ! ___PAMIĘTAJ O ŁAPCE !!! WBIJEMY 2000 ŁAPEK ? Zostawiłeś dzwona ? WJECHAŁ NOWY FILM Z PORTALEM.. CO SIĘ DZIEJE ZA TAKIM PORTALEM DOWIESZ SIĘ W ODCINKU.. 🗨️JAK NAPISZESZ #yt TO DAM CI SERDUSZKO :D ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 🔥MatrunerPL🔥 🎮 SOCIAL🎮 📰►GRUPA NA FACEBOOKU: http://adf.ly/1o4ZFx 🎬►Mój fanpage: http://adf.ly/1o4ZGT 👥►DISCORD: https://discord.gg/tRkSfZ4 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 💬Masz sprawę ? Napisz do mnie maila. :D ✉KONTAKT✉ ►MAIL: matrunerkonto@gmail.com ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 🎬OSTATNIE FILMY: ►PORTAL DO ŚWIATA DIAMENTÓW - https://youtu.be/Tz48BOZO9lI ►PAJAK + GUARDIAN = ??? - https://youtu.be/L1DgVhgYECk ►TNT VS FALA POKEMON - https://youtu.be/IQ3A-Mye6hQ --------------------------------------------------------------------------- Skraftowani, modyfikacje, minecraft, fabuła, przygoda, śmieszne, łamigłówki, matruner,portal, złoto, diament, portal, gąbka piasek --------------------------------------------------------------------------- Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0" MatrunerPL © 2018

★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★ ★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★ Poszukiwany w Minecraft! Kolejny odcinek gdzie głównym poszukiwanym jest Zombie! Podsyłajcie Wasze propozycje na kolejne odcinki w komentarzach. Dzięki! Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film JAK SPOTKAŁEM HEROBRINE W MINECRAFT: https://youtu.be/KyTm6DU8FlY Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★ ★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★ W dzisiejszym odcinku będziemy losować różne domki za pomocą koła fortuny, a następnie szukać ukrytego skarbu. Pod każdym domkiem skrywa się niespodzianka i różne pułapki. Napisz w komentarzu, który domek podoba Ci się najbardziej i oglądaj odcinek do samego końca :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film RODZINA RYB W MINECRAFT: https://youtu.be/TvKZtolVbnw Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

500,296 views

10,460 Like   580 Don't like

Comments