LUMI i GPLAY LĄDUJĄ NA LATAJĄCYCH WYSPACH - DIRTOWA VS DIAMENTOWA W MINECRAFT?!

author Lumi Minecraft   4 mounths ago

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️
❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️

📷 Wpadnij na insta: https://instagram.com/lumi_minecraft

👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi i GPlay wylądowali w dziwny sposób na latających wyspach - diamentowej i dirtowej. Musieli sobie poradzić i przetrwać, zdobyć jedzenie, narzędzia itp. Czy im się to uda i czy rozwiążą zagadkę i dowiedzą się przez kogo i w jaki sposób się tam dostali? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️


Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎


♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay i Lumi znaleźli tajemnicze pomieszczenie w którym znajdowały się mapy do ukrytych labiryntów. Podobno na ich końcu znajduje się potężny potwór. Czy uda im się go pokonać? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film GPLAYKA JEST W CIĄŻY W MINECRAFT: https://youtu.be/ZRPbY5swIbc Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay i Lumi rozpoczęli swoją rozgrywkę na nowym trybie Noob. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda taka rozgrywka oglądajcie ten film do końca. Jeśli chcesz więcej odcinków zostaw subika z dzwoneczkiem i kciuka w górę :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film JAK GPLAY ZOSTAŁ PRZESTĘPCĄ W MINECRAFT: https://youtu.be/mKpK3Hvpmc0 Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★ ★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★ Minecraft Troll to seria w której będziemy trollowali znane Wam minecraftowe moby. Podsyłajcie Wasze propozycje na kolejne odcinki w komentarzach. Dzięki! Nagrywałem z: https://youtube.com/channel/UCBQOSXdK0rgWIGCYCw4rd7g Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film JAK ZOSTAŁEM DAME TU COSITA: https://youtu.be/YbSSvXB6BAo Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 📷 Wpadnij na insta: https://instagram.com/lumi_minecraft 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi postanowiła zrobić GPlayowi niespodziankę i kupić mu wszystko czego tylko dotknie na ślepo w sklepie. Okazuje się, że Lumi nie ma wystarczająco pieniędzy na wszystkie prezenty jakie dotknął GPlay i musi uciekać. Czy uda im się uciec przed policją? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★Film spodobał Ci się? Zostaw kciuk w górę!★ ★Chcesz zawsze być pierwszy? Kliknij: http://bit.ly/jestempierwszy★ Poprzednia modyfikacja STUPID THINGS MOD: https://youtu.be/UH0dj6arI8M Seria FABULARNA (FABULAR MOD - Much More Spiders): https://youtu.be/Auc9x48fdwk Modyfikacja miesiąca (TRANSFORMERS MOD): https://youtu.be/7vZh4vVPuOI Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Koszulki: http://gplaysklep.cupsell.pl/ Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0" Modek: http://bit.ly/2rk3sLY

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay i jego przyjaciel Vito postanowili zamienić się swoimi ciałami. Czy to dobry pomysł? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku Jeśli film Ci się spodoba nie zapomnij zostawić kciuka w górę, dzięki! Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film LAWOWY POTWÓR NISZCZY DOM RODZINY GPLAYA: https://youtu.be/IlDAPIYIq3E Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay kupując stadninę koni zdobył niesamowite, bezcenne diamentowe kowadło. Dzięki niemu można tworzyć epickie przedmioty, zamieniać ziemię w diamenty i wiele wiele więcej. Niestety w pewnym momencie kowadło zostaje skradzione. Czy GPlayowi uda się je odzyskać? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film NIE WYBIERZ ZŁYCH DRZWI W MINECRAFT: https://youtu.be/iHYkN6ONAK4 Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay został okradziony przez pewną osobę. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zabezpieczyć swój domek, żeby taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzyła. Użył do tego przeróżnych urządzeń, laserów, pułapek. Czy zrobi to skutecznie? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film GPLAY KUPUJE TOKSYCZNĄ SKRZYNIĘ W MINECRAFT ZA 1 PLN: https://youtu.be/aabALGjZ1ug Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak synek GPlaya odkrył tajne przejście pod łóżkiem swojego przyjaciela i postanowił się tam udać aby zdobyć skarb. Wystraszony GPlay wraz z policjantem szukają GPlayka, który przeniósł się do innego wymiaru. Czy uda im się go odnaleźć? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film RODZINA BIEDNYCH VS BOGATYCH: https://youtu.be/PfiH_HRTRbI Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

●Podoba ci się FILM Z MINECRAFT ?● ●Kliknij łapkę w górę oraz dołącz do Minecraft 'owej armii● MÓJ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Minecraft-Lakiyt-1557178117677751/?notify_field=blurb&modal=profile_completion Muzyka: Cheery Monday(incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0". Bensound: www.bensound.com

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 📷 Wpadnij na insta: https://instagram.com/lumi_minecraft 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi i GPlay budowali strzeżone bazy na trybie kreatywnym i surwiwal, które miały ochronić ich przed straszną hordą zombie. Która baza będzie lepsza? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. W komentarzu napisz swoją notę obu baz w skali 1-10. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi pomogła GPlayowi ukryć jego skarb w tajnej kryjówce, którą jakiś czas temu przygotowała. Niestety zły klaun dowiedział się w którym miejscu znajduje się kryjówka. Lumi postanawia go zamknąć i zgłosić sprawę na policję. Czy klaun ukradnie wszystkie diamenty GPlaya? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay został uwięziony w najpilniej strzeżonym więzieniu na świecie. Pewnego dnia, po spotkaniu z GPlayką postanowił, że podejmie próbę ucieczki dzięki lawowej klapie, której nie widzi 99% policjantów. Czy uda mu się uciec? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film KOŁO FORTUNY TROLLI W MINECRAFT: https://youtu.be/vKgjdvzROf0 Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay dostał się na największe schody z różnych rodzajów TNT w Minecraft. Schody w tajemniczy sposób pojawiły się w jego mieści i nikt nie wie czyja to robota. GPlay postanawia się tego dowiedzieć. Czy mu się to uda? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film MEGA ZJEŻDŻALNIA ZA 10 PLN VS ZA 10000 PLN: https://youtu.be/DCIbbakeA70 Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ Kanał Lumi: https://www.youtube.com/channel/UCvy_IxyJGziX5OKsyHBTw2w W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay razem z Lumi brali udział w zawodach koła fortuny Brawl Stars. Będą mieli do wykonania różne ciekawe zadania i challange. Komu uda się wygrać? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film GPLAY ZNAJDUJE NOWĄ RUDĘ SAMOCHÓD: https://youtu.be/NCvYVHfokF0 Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★ ★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★ W dzisiejszym odcinku będziemy rozwiązywali tajemniczą zagadkę wielkiego Ghasta, który nadciągnął na miasto. Niestety jest on kierowany przez podejrzanych piratów. Czy GPlayowi i Lakiemu uda się go powstrzymać? Napiszcie w komentarzu i oglądajcie do końca! Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film JAK TROLLOWAĆ DIABEŁKA W MINECRAFT: https://youtu.be/DI4xRZ_QPOI Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek 👉 Witaj w kolejnym filmie na moim kanale. W tym odcinku, przekonasz się jak Lumi wraz z Gplayem, uratowali swój domek. Była to ciężka droga do pokonania, ale czy udało się im zwyciężyć? Oglądaj odcinek do samego końca.❤️ 👉Brałeś udział w konkursie? Jesteś ciekawy jakie prace wygrały? W tym odcinku znajdziesz odpowiedz na to pytanie ❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

●Podoba ci się FILM Z MINECRAFT ?● ●Kliknij łapkę w górę oraz dołącz do Minecraft 'owej armii● MÓJ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Minecraft-Lakiyt-1557178117677751/?notify_field=blurb&modal=profile_completion Muzyka: Cheery Monday(incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0". Bensound: www.bensound.com

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi prawie połamała płetwę wpadając do pułapki w dziurze. Szybko musiała się udać do najbliższego szpitala. Trafiła do podejrzanego miejsca w którym klany przeprowadzały operacje na swoich pacjentach. Czy Lumi wyjdzie z tego cała i zdrowa? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay wybudował wraz ze swoim przyjacielem nowy tajemniczy portal do innego wymiaru z różnych minecraftowych bloków i udał się tam wraz z synkiem, aby ten dostał nagrodę w szkole. Czy wykonają wszystkie zadania które będą na nich tam czekały i bezpiecznie wrócą do domu? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film GPLAY OTWIERA FABRYKĘ KILOFÓW: https://youtu.be/BU4tK-lE32Y Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay i Lumi odkryją trzy prestiżowe dziury. Każda z nich skrywa inną tajemnicę. Czy uda im się zdobyć całą masę żelaza, diamentów i złota? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Jeśli chcesz więcej odcinków zostaw subika z dzwoneczkiem i kciuka w górę :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film JAK ZOSTAĆ KAŻDYM MOBEM W MINECRAFT: https://youtu.be/_BDzcJbwH7k Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★ ★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★ Minecraft Troll to seria w której będziemy trollowali znane Wam minecraftowe moby. Podsyłajcie Wasze propozycje na kolejne odcinki w komentarzach. Dzięki! Nagrywałem z: https://youtube.com/channel/UCBQOSXdK0rgWIGCYCw4rd7g Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film ŻYCIE GARFIELDA W MINECRAFT: https://youtu.be/minadiAN5V4 Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★ ★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★ Minecraft Ewolucja to seria gdzie znane Wam postacie będą ewoluowały! Podsyłajcie Wasze propozycje na kolejne odcinki w komentarzach. Dzięki! Nagrywałem z: https://youtube.com/channel/UCBQOSXdK0rgWIGCYCw4rd7g Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film ZAMEK YOUTUBE VS ZAMEK FACEBOOK: https://youtu.be/j852wTGMsYE Seria MINECRAFT EWOLUCJA: http://bit.ly/2zPkDcf Seria FABULARNA z modami: FABULARMOD: http://bit.ly/2uws0An Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz w środku nocy w dom GPlaya wjechał tajemniczy pusty autobus. GPlay szuka innego schronienia w hotelu ale okazuje się, że autobus niszczy wszystkie budynki w mieście. Czy GPlayowi uda się go powstrzymać? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film NIE ZAGLĄDAJ DO TEGO KOMISARIATU: https://youtu.be/ck_NfWhKZ28 Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 📷 Wpadnij na insta: https://instagram.com/lumi_minecraft 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi i GPlay musieli schronić się przed potężną armią zombiaków. Postanowili schować się w tajemniczej bazie obok domu sąsiadki. Czy uda im się przetrwać? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay za pomocą koła fortuny losował niesamowite trolle. Część z nich musiał wybudować sam a część przetestować na własnej skórze. W komentarzu możesz ocenić każdego trolla i napisać który podobał Ci się najbardziej. Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film GPLAY ODKRYWA TAJNE PRZEJŚCIE DO SKARBU POD ŁÓŻKIEM: https://youtu.be/kluuT3Cv6Lk Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

😀Podoba ci się FILM Z MINECRAFT ? 👍Kliknij łapkę w górę oraz dołącz do Minecraft 'owej armii 👪 MÓJ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Minecraft-Lakiyt-1557178117677751/?notify_field=blurb&modal=profile_completion Muzyka: Cheery Monday(incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0". Bensound: www.bensound.com

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczycie jak Lumi została strollowana przez dziwnego chłopczyka nooba. Jak do tego doszło? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay razem z Lumi pojechał na księżyc. Czy uda im się go pokonać? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku! Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film TAJNA BAZA CREEPERÓW POD DOMEM GPLAYA: https://youtu.be/Dvty60rbDeM Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi znalazła tajną wiadomość od GPlaya i dowiedziała się, że zostanie jego żoną. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i przygotować całą ceremonię ślubu. Myślisz, że uda się jej to zrobić i jest to odpowiedni czas na ślub? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 📷 Wpadnij na insta: https://instagram.com/lumi_minecraft 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi i GPlay budowali ultra bezpieczne domy na trybie kreatywnym i surwiwal, które miały ochronić ich przed niechcianymi gośćmi. Który dom będzie lepszy? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. W komentarzu napisz swoją notę obu baz w skali 1-10. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★ ★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★ Minecraft Prestiż to seria w której będziemy konfrontować tanie przedmioty, osoby i pojazdy z drogimi. W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlayowi udało się uniknąć uszczerbku na zdrowiu dzięki szpitalowi za 10000 PLN w którym się leczył! Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film RODZINA KRÓW W MINECRAFT: https://youtu.be/oGa7y8W__hc Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak rodzina bogatych i biednych konkurowali z sobą w zawodach zorganizowanych przez burmistrza miasta. Przegrana rodzina na zawsze miała opuścić tereny miasta. Której rodzinie uda się wygrać? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film TAJEMNICZY PORTAL Z WSZYSTKICH BLOKÓW: https://youtu.be/W6O5N_CQeyg Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi została strollowana przez pewną osobę i została łysa. Szukała ona pomocy u mieszkańców miasta. Czy uda jej się szybko odzyskać włosy? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★ ★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★ Zamek vs Zamek to seria gdzie uczestnicy będą na początku budować zamki a następnie walczyć! Podsyłajcie Wasze propozycje na kolejne odcinki w komentarzach. Dzięki! Nagrywałem z: https://youtube.com/channel/UCBQOSXdK0rgWIGCYCw4rd7g Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film JAK FARMER NOOB ZOSTAŁ PRO FARMEREM: https://youtu.be/u16iJJCc2Lk Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

👕 Sklep Wojana: https://wojanshop.pl/ ► INSTAGRAM: @wojan_official https://instagram.com/wojan_official/ ❯ Współpraca: wojanmanagement@gmail.com

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 📷 Wpadnij na insta: https://instagram.com/lumi_minecraft 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi postanowiła zamienić się mózgiem z GPlayem i rozgryźć jego wszystkie tajemnice. Do tego przedsięwzięcia użyła tajnej maszyny wiedźmy, dzięki której wrobiła GPlaya i zamieniła się z nim mózgiem. Czy eksperyment się w pełni uda? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 📷 Wpadnij na insta: https://instagram.com/lumi_minecraft 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi postanowiła nielegalnie przelecieć się samolotem i zobaczyć miasto z lotu ptaka. Niestety w pewnym momencie za Lumi rusza pościg policyjny i syrena trafia do dziewczęcego więzienia w minecraft. Czy będzie tęskniła za GPlayem i czy uda się jej się z niego wydostać? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay pojechał ze swoją rodziną na wakacje nad morze. Poznał tam pewną dziewczynę o imieniu Karolina. Nowa koleżanka zaprosiła go na miejscową imprezę. Czy GPlayka będzie zadowolona z tego powodu? Oglądaj ten odcinek do końca a na pewno się dowiesz! Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi zostaje nową mamą małego GPlayka, który jest niegrzecznym chłopcem. Przebiera się ona za klauna i zaczyna go straszyć. Postanawia zwabić go i zamknąć w tajemniczej kryjówce. Myślisz, że uda się jej to zrobić? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 👉 Witaj w kolejnym filmie na moim kanale. Mam nadzieje, że przypadnie Ci do gustu. Zobaczysz w nim jak Lumi z GPlayem, będą musieli przejść przez szalony tor w basenie, aż do zwycięstwa. Czy jesteście ciekawi czy im się uda? Co myślicie o sytuacji mamy Lumi czy jest ona normalna? Nie zapomnijcie o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 👉 Witaj w kolejnym filmie na moim kanale. Mam nadzieje, że przypadnie Ci do gustu. Zobaczysz w nim jak nasze miasto opanował dziwny księżyc. Razem z GPlayem będę próbowała go powstrzymać. Czy nam się to uda? Oglądaj film do końca a na pewno się dowiesz. Nie zapomnijcie o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★ ★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak żona GPlaya - GPlayka została porwana przez złą armię baldiego. Czy GPlayowi uda się ją uratować? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) W odcinku wystąpili: Lumi: https://www.youtube.com/channel/UCvy_IxyJGziX5OKsyHBTw2w Laki: https://www.youtube.com/channel/UCBQOSXdK0rgWIGCYCw4rd7g Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ SKRZYNIĘ W MINECRAFT!: https://youtu.be/KQvwz6v_xNk Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

😀Podoba ci się FILM Z MINECRAFT ? 👍Kliknij łapkę w górę oraz dołącz do Minecraft 'owej armii 👪 MÓJ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Minecraft-Lakiyt-1557178117677751/?notify_field=blurb&modal=profile_completion Muzyka: Cheery Monday(incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0". Bensound: www.bensound.com

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak żołnierz GPlay musiał znaleźć tajemniczego naukowa, który stworzył lawę noob, pro i mutanta hakera. Czy uda mu się wykonać misję? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film NIESAMOWITE SCHODY Z WSZYSTKICH TNT: https://youtu.be/t4WuXGMbggg Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)! ★ ★ Sklep z gadżetami i ubraniami: http://eGPlay.pl ★ W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak GPlay postanowił przygotować dla swojego synka niespodziankę i kupić mu najlepszą zjeżdżalnię na świecie. W mieście do sprzedaży są dwie zjeżdżalnie, jedna za 10 PLN i druga, bardzo droga za 10000 PLN, która akurat jest niedostępna. Czy GPlay sobie poradzi i spełni życzenie swojego synka? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek to daj znać w komentarzu :) Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film 99% POLICJANTÓW NIE WIDZI LAWOWEJ KLAPY: https://youtu.be/EE7wviWQF5A Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 📷 Wpadnij na insta: https://instagram.com/lumi_minecraft 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi została mamą. Będzie musiała opiekować się swoim nowym synkiem. Jak sprawdzi się w nowej roli mamy? Tego dowiesz się w dzisiejszym filmie. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi przeprowadziła się z GPlayem do nowego miasta. Niestety okazało się, że w ich domu skrywa się tajna baza Ayuwokiego, który ich straszył. Czy Lumi przegoni straszną kukłę? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z propozycją na kolejny odcinek. ❤️ 👉 W dzisiejszym odcinku zobaczysz jak Lumi została uwolniona z tajnego więzienia klauna przez GPlaykę. Postanowiły one razem połączyć siły i zrobić trolla GPlayowi. Czy będzie to dobry pomysł? Tego dowiesz się w dzisiejszym odcinku. Nie zapomnij o kciuku w górę i subiku, dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

❤️ Zostaw subika (z dzwoneczkiem 🔔) i kciuka w górę! ❤️ ❤️ Napisz komentarz z zaklęciem odczarowującym ❤️ 👉 Witaj w kolejnym odcinku na moim kanale. Mam nadzieje, że przypadnie Ci do gustu. Zobaczysz w nim jak próbowałam odzyskać mojego chłopaka GPlaya. Czy mi się uda? Oglądaj film do końca a na pewno się dowiesz. Dzięki waszym komentarzom GPlay zobaczył, że koksik Arni nie jest moim chłopakiem. Dziękuję!❤️ Zostaw subika na moim kanale a będziesz jednym z pierwszych widzów. 💎 ♫ Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

125,707 views

5,532 Like   329 Don't like

Comments

More music