Samsunlu Gençten Muhteşem Devlet Bahçeli Taklidi

author yumurtasarısı paylaşımlar   4 years ago

Samsunlu bir gencin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşmalarını taklit ettiği görüntüler sosyal medyanın en çok izlenenleri arasına girdi.Şimdiye kadar olanların en iyisi diyebileceğimiz bir Devlet Bahçeli taklidi..

Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.

DEVLET BAHÇELİ’NİN BÜYÜK SIRRI BAHÇELİ’NİN 180 DERECELİK DÖNÜŞÜNÜN SEBEBİ NE? BAHÇELİ BİR TEHTİDE, BİR ŞANTAJA MI MUHATAPTI? 17-25 ARALIĞI YOLSUZUK VE RÜŞVET HAFTASI İLAN ETMİŞTİ “BUNLAR HIRSIZ, RÜŞVETÇİ, HORTUMCU” “BUNLARIN ALAYI HARAMZADE” “KANALİZASYON BORULARINI KENDİLERİNE BAĞLADILAR” 17-25 ARALIK İLE İLGİLİ HESAP SORMAZSAM ŞEREFSİZİM “ERDOĞANIN CUMHURBAŞKANI OLMASI BİR FELAKETTİR” ÇATI ADAY EKMELETTİN İHSANOĞLU’YDU “EKMELETTİN BEY DURUYORKEN, HAİN EMELLER ÇANKAYA'YA ÇIKAMAZ" 7 HAZİRAN SONRASI BU DÖNÜŞÜMDE ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP OLACAKTI “BİZİM SARAYLA ANLAŞTIĞIMIZ NAMERTÇE SÖYLENDİ” “ERDOĞAN’I CUMHURBAŞKANI OLARAK GÖRMÜYORUM” “HER HARAM LOKMANIN HESABINI SORACAĞIM” “SARAYI HİÇ GÖRMEDİM, ÖNÜNDEN BİLE GEÇMEDİM” “BAHÇELİ YAKIN GELECEKTE O SARAYIN MÜDAVİMLERİNDEN OLACAKTI” ERDOĞAN: “KUZU KUZU GELECEKSİNİZ” DEMEK ERDOĞANIN BİR BİLDİĞİ VARDI BAHÇELİ: “HİÇBİR HÜKÜMET FORMÜLÜ İÇİNDE OLMAYACAĞIZ” ERDOĞANIN BÜTÜN HESAPLARI KARIŞMIŞTI ERDOĞAN: “400 VEKİL VERİN BU İŞ HUZUR İÇİNDE ÇÖZÜLSÜN” BAHÇELİ’NİN TARİHİ DÖNÜŞÜMÜ BAŞLIYOR ÜNAL: “KÖPÜKLERİ İTİNA İLE YALAYACAĞI YENİ BİR SÜREÇ BAŞLIYOR” “AĞZINDAN KÖPÜKLER SAÇARAK KONUŞAN SİYASETİN ZAVALLISI BAHÇELİ” AYDIN ÜNAL, AYNI ZAMANDA ERDOĞAN’IN METİN YAZARIYDI BAHÇELİ AĞZINA BİR DAHA 17-25 YOLSUZLUKLARINI ALAMADI BİR DAHA HESAP SORMAZSAM ŞEREFSİZİM DİYEMEDİ ERDOĞAN: “ÇÜNKÜ BAŞINA GELECEĞİNİ BİLİYOR DA ONUN İÇİN” BAHÇELİNİN BAŞINA GELECEK DEDİĞİ NEYDİ? BİR DARBE KUMPASI SAHNEYE KONUR BAHÇELİ MİTİNGE GİDEREK KONUŞSUZ DESTEK VERDİĞİNİ AÇIKLAR ARTIK BAHÇELİ BAŞKANLIK SİSTEMİNİN BİR NUMARALI DESTEKÇİSİ OLACAKTIR BAHÇELİ’DEN BAŞKANLIK SİSTEMİNİ MECLİSE SUNMA TEKLİFİ BAŞKANLIĞA EVET DEMEYİ TÜRKLÜĞÜN BEKASINA BAĞLADI BAHÇELİ: “MHP TAYYİP ERDOĞAN’I DESTEKLEME KARARI ALIR” HESAP SORMAZSAM ŞEREFSİZİM SÖZÜ ARTIK ÇOK GERİLERDE KALMIŞTI AYDIN ÜNAL’IN TWİTTERDEN YAZDIĞI KEHANET TUTMUŞTU BAHÇELİ BU İTTİFAKIN YILMAZ SAVUNUCUSU OLACAKTIR BAHÇELİ ÖN SAFLARDA VE ERDOĞANI TEBRİK KUYRUĞUNDADIR MHP CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ İÇİN HER FEDAKARLIĞA HAZIRDIR YENİ DÖNEMİN YENİ BAŞBUĞ’U ERDOĞAN’DIR ARTIK HESAP SORMAZSAM ŞEREFSİZİM SÖZLERİ ARTIK ÇOKTAN UNUTULMUŞTU DEVLET BAHÇELİ’NİN BÜYÜK SIRRI Erkam Tufanla 30 Dakika

Eğlencesi ve hızı ile izleyicileri ekrana bağlayan Piramit’in Show TV’de yayınlanacak yeni bölümünde; Sefa Doğanay ve Zahide Yetiş yarıştı

Pazar Sürprizi YouTube Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/Pdfmr3 Show TV ekranının sevilen magazin programı “Pazar Sürprizi”, Elif Özkul’un sunumu ile bu hafta da hiçbir yerde bulamayacağınız haber ve röportajlarla ekranlarınıza geliyor.

Cisil Ertürk - Yetenek Sizsiniz Turkiye Taklit Performans

2,505,438 views

12,902 Like   1,713 Don't like

Comments