Zagrajmy w Batman Arkham Asylum - #4 - Strach na Wróble

author Tobickan   4 years ago

► Dołącz do mojej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/Tobickan

►Kolejna przygoda Tobickna, tym razem w świecie gry Batman Arkham Asylum.

►Używam mikrofonu M-Audio Producer. Odcinki renderuję programem Adobe Premiere Pro CS6.

►Obraz oraz dźwięk przechwytuję za pomocą programy Mirillis Action!

► Ustawienia graficzne:
Wszystko na maksymalne detale.

►Intro wykonał:
http://goo.gl/6o5gQB (202das)

►Playlista:
http://goo.gl/mGg4Z3

►Fabuła Arkham Asylum nie nawiązuje bezpośrednio ani do pełnometrażowych filmów ani do komiksów, choć czerpie z nich wyraźne inspiracje. Warto dodać, że za opracowanie scenariusza odpowiada Paul Dini, czyli jeden z autorów serialu Batman: The Animated Series. Akcja omawianej gry rozpoczyna się niedługo po tym jak Batmanowi po raz kolejny udaje się pojmać Jokera i doprowadzić złoczyńcę do tytułowego zakładu dla obłąkanych. Wkrótce po przybyciu Joker ucieka, a na dodatek okazuje się, że całość była częścią misternie opracowanego przez niego planu. Sterując postacią Batmana musimy doprowadzić do ponownego uwięzienia wszystkich zbiegłych przestępców. Ciekawostką jest to, że w trakcie rozgrywki oprócz Jokera spotykamy także wiele innych postaci charakterystycznych dla omawianego uniwersum. Są to między innymi Victor Zsasz, Killer Croc, Harley Quinn i Poison Ivy (Trujący Bluszcz).

►All copyrighted/trademarked media is owned by their respective companies. Videos uploaded are commentary in nature, as defined under the 'Fair use' policy of copyright.

Oto jedenasty odcinek serii Zagrajmy w LEGO Batman The Video Game. Gra została opracowana przez studio developerskie Traveller's Tales. LEGO Batman: The Video Game najprościej można opisać jako grę akcji z elementami przygodowymi. Jak to często zdarzało się w opowieściach z udziałem Batmana, w Gotham City zapanował chaos. Naszym celem jest wprowadzenie porządku i rozprawienie się z przestępcami.

♦ Mała odskocznia - pościgi, wybuchy i dużo akcji! Miłego oglądania! :D ♦ FANPAGE ► http://blowek.tv/fb ♦ SNAP ► Blowinio ► INSTAGRAM ► http://instagram.com/minecraftblow ★ Cyprian ► https://www.youtube.com/user/MrBe19 ★ Vojtaz ► https://www.youtube.com/user/xvojtaz ★ NERF Polska ► https://www.youtube.com/user/NERFPolska Dzisiaj troszkę nietypowy film, ponieważ dzisiaj razem z Cyprianem zapraszamy na epickie starcie. Wpadliśmy do Hangaru 646, wyposażeni w wyrzutnie NERF zmierzyć się z ekipą Vojtaza. Zobaczcie, kto okazał się lepszy :D Materiał nagrany w HANGAR 646 ► http://hangar646.pl/ aż dotąd dotrwałeś O.o? to napisz w komentarzu ►widze wszystko

milego

Oto drugi odcinek mojej serii Zagrajmy w Mortal Kombat X (lub jak kto woli: Let's Play Mortal Kombat 10 PL). Tym razem przechodzimy rozdział drugi, w którym walczymy jako Kotal Kahn - nowa postać w serii Mortal Kombat. Produkcja została stworzona przez zespół NetherRealm Studios, a ja przechodzę wersję na PlayStation 4. Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk słynących ze swojej brutalności. Produkcja kontynuuje założenia poprzedniczek i na pierwszy rzut oka jest bardzo podobna do dziewiątej części wydanej w 2011 roku. Przyglądając się grze bliżej trzeba jednak zauważyć sporo wprowadzonych przez twórców zmian i nowych bohaterów debiutujących w tym uniwersum. W mojej serii "Zagrajmy w Mortal Kombat X" pokażę Wam przejście całego wątku fabularnego składającego się z dwunastu rozdziałów. Premiera gry Mortal Kombat X w Polsce miała miejsce 14 kwietnia 2015 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Latem 2015 roku tytuł ukaże się także na PlayStation 3 i Xbox 360. ------------------------------ Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: http://tinyurl.com/crkgbs5 Sarge na Facebooku: http://www.facebook.com/SargeThePlayer/ Sarge na Twitterze: http://www.twitter.com/SargeThePlayer

2,625 views

28 Like   1 Don't like

Comments