GARSON OLDUM, DAYAK YEDİM !

author Halil Söyletmez   2 years ago

Kanalıma abone olmak için: https://goo.gl/uEKZRX

Fenerbahçe Burj Cafe'de garson kılığında insanları trolledik ve bakın başımıza neler geldi neler !

Sizde Youtube kanalımızda hangi içerikleri görmek istiyorsanız bize sosyal medya kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz !

Instagram : http://instagram.com/halilsoyletmez
Twitter : http://twitter.com/halilsoyletmez
Facebook : http://facebook.com/halilsoyletmez
Snapchat : https://snapchat.com/add/halilsoyletmez

"Arkadaşlar merhabalar ben Berat Toksöz Sıkıyosaya Yap'a hoşgeldiniz" diye başlar eğlenceli videolarım.Kanalımda eğlenceli ama bir o kadar da acımasız şakalarımı bulabilirsiniz. Şakalarımın çoğunu arkadaşlarıma yaparım hatta beni "Nusret'de hesap kitleme şakası" videomdan daha detaylı tanıyabilirsiniz. Bu arada kanalıma hala abone olmadıysanız sağ üst köşedeki abone ol butonuna tıklayarak abone olabilirsiniz. Bu Videodaki Hedefimiz 10.000 Beğeni Arkadaşlar.Videomuzu Beğenerek Bize Destek Olabilirsiniz. Soru ve Önerileriniz İçin INSTAGRAM/SNAPCHAT: berattoksoz Daha fazlası için kanala abone olun: https://goo.gl/PCnh4u SIKIYOSA YAP VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ: https://www.youtube.com/watch?v=pHMQPlQp_Qk&list=PLLjiD_iyOI_ENpd-LcgyxVWKnUpLFYi_h GIYBET KIZLAR İÇİN TIKLAYINIZ: https://www.youtube.com/playlist?list=PLLjiD_iyOI_HIuI_DTA2JLdhFPbA8Gdnk YANLAMA VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ: https://www.youtube.com/watch?v=emgegpudIq0&list=PLLjiD_iyOI_F-TvFQ5plK991whospaR2A KEZO VS ÖKÜZ İÇİN TIKLAYINIZ: https://www.youtube.com/watch?v=w5SLyYrqu5I&list=PLLjiD_iyOI_F_G7BT9-wQmjvbs77tjCJ2 Ayrıca,sosyal hesaplarımdan da beni takip etmeyi unutmayın :) https://www.facebook.com/berat.toksoz?_rdr=p https://instagram.com/berattoksoz/ https://twitter.com/berattoksoz BERAT TOKSÖZ Berat Toksöz ( 1 Mart 1990, Bartın) Vine Fenomeni, DJ, Electro Guitarist, Genç Girişimci ve Çözüm Ortağı. Berat Toksöz, Popüler ve Elektronik Müzik alanlarındaki alternatif ve yenilikçi çalışmalarıyla ve sosyal medya kanalları üzerinden toplamda “yarım milyon”a yakın takipçi sayısı ile başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde sergilediği DJ performansları ve özellikle popüler sosyal medya kanalı “Youtube” üzerinden yaptığı paylaşımlar ile bilinmektedir. GIYBET KIZLAR Başrollerinin Berat Toksoz, Güralp Dizdarer ve Baturay Özdemirin oynadığı gıybet kızlar mini youtube dizisi ağırlıkla üniversite öğrencileri yanısıra her yaşta insana hitap etmektedir. Kızların günlük yaşantılarını ironik bi şekilde ele alan dizi evde arabada spor salonunda alışveriş merkezinde ve aklınıza gelen her yerde karşınıza çıkabilir. Birbirinden farklı üç karakterli kadının günlük yaşantılarını absürt bir şekilde yansımış halidir. SIKIYOSA YAP Her insanın cesaret edemeyeceği ve yapamayacağı "-Hadi Sıkıyosa Yap, Yapmayan ne olsun, Sıkıyomu, Yiyosa Yap, Yapmayan ne olsun" diyebileceği olayları gerçekleştirildiği bir YouTube programdır. YANLAMAK Günümüzde ki genel olarak popüler araçlarla " Yanlamak, Makas atmak, Sıfır çizmek ve benzeri showları korku, heyecan ve adrenalin'le birleştiren bir YouTube programdır. MEDYA ARKASI Ülkemizde yaşanan güncel, medyatik ve komik durumları farklı bir gözle ele alan, yorumlayan, eleştiren bir YouTube programdır. KEZO VS ÖKÜZ Kadın erkek ilişkilerini ironik ve absürt bir biçimde, yeni nesil "Bir Kadın Bir Erkek" olarak ele alan Kezo ve Öküz olarak tabir edebileceğimiz iki farklı karakteri birleştiren bir mini YouTube dizisidir. ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ

Kanalıma abone olmak için: ► https://goo.gl/uEKZRX Sizde Youtube kanalımızda hangi içerikleri görmek istiyorsanız bize sosyal medya kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz ! Instagram : http://instagram.com/hallilsoyletmez Twitter : http://twitter.com/halilsoyletmez Facebook : http://facebook.com/halilsoyletmez Snapchat : https://snapchat.com/add/halilsoyletmez Mail : halilsoyletmez@gmail.com

orçunla şaka yaptık

Tostçu Erol ile atom tost yapmak için Gaziantep'e gittim. Rozetmen de bizi yalnız bırakmadı :) Tostçu Erol'un kanalı : https://www.youtube.com/tostcuerol Rozetmen'in kanalı : https://www.youtube.com/channel/UCfkJtWV8KR1Z3DYUMAH23Ww Hepinize iyi seyirler.. Kanalıma abone olmak için: https://goo.gl/uEKZRX Siz de Youtube kanalımızda hangi içerikleri görmek istiyorsanız bize sosyal medya kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz ! ► GARSON OLDUM, DAYAK YEDİM ! https://youtu.be/nd6NEQ62ozE ► HALİL SÖYLETMEZ - KUZU KUZU BAYRAM ÖZEL (PARODY) https://youtu.be/MJq9tQdh8Hk ► Cumali Ceber Makyajı Nasıl Yapılır? https://youtu.be/rdnzV1gmtm8 ► Cumali Ceber Tatilde Mayıs Ayı Son Videoları - Halil Söyletmez https://youtu.be/Bx_CUa4cJkg ► Sizi Gülme Komasına Sokması Muhtemel En İyi Ve Yeni Cumali Ceber Videoları https://youtu.be/r48HPs1pJMw ► Youtube: https://www.youtube.com/user/Halilsoyletmez ► Instagram : http://instagram.com/halilsoyletmez ► Twitter : http://twitter.com/halilsoyletmez ► Facebook : http://facebook.com/halilsoyletmez ► Snapchat : https://snapchat.com/add/halilsoyletmez Ben Halil Söyletmez. Beni daha çok Vine ve Cumali Ceber videoları ile tanıdığınızı biliyorum. Ama artık YouTube kanalımda " oha yok artık diyorum “ diyeceğiniz komik, eğlenceli tuhaf videolar da bulabileceksiniz. Daha fazla komedi durumlar, eğlenceli videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın.

Sinan Akçıl’ın “Farklı Sahne” isimli programına konuk oldum. Her zaman ki gibi elim ayağım durmadı:) Derya Uluğ’a unutamayacağı bir şaka yaptık. Kanalıma abone olmak için: https://goo.gl/uEKZRX Sinan Akçıl ve Aydın Kurtoğlu ile hazırladığımız bu şakayı beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayalım:) Diğer videolarımı kaçırdıysanız diye size aşağıda listeler hazırladım. Onlara tıklayarak kanalda yayınladığım diğer videoları izleyebilirsiniz. EN BEĞENİLEN VİDEOLAR: https://goo.gl/eCQg3W ŞARKI VİDEOLARI: https://goo.gl/x2LHY5 TELEFON ŞAKALARI: https://goo.gl/Cit9Tr KONUKLU VİDEOLAR: https://goo.gl/qC5oHJ SABIR TESTİ: https://goo.gl/vJxFYv ÖDÜLLÜ YARIŞMA VİDEOLARI: https://goo.gl/oocgAa CUMALİ CEBER VİDEOLARI: https://goo.gl/AaZKFM CHALLENGE - KAPIŞMA VİDEOLARI: https://goo.gl/n3tDo1 ŞAKA VİDEOLARI: https://goo.gl/zhyPfF Sosyal medya hesaplarımı da takip etmeyi unutmayın: Facebook: https://www.facebook.com/halilsoyletmez Instagram: https://www.instagram.com/halilsoyletmez/ Twitter: https://twitter.com/HalilSoyletmez Şantiye Video Network: https://www.youtube.com/channel/UCWbwkxGaxModFKdNbr-oxDg Youtube kanalıma hoş gelmişsiniz. Her Pazartesi ve Perşembe günleri 18:00'de yeni video yayınlıyorum, tabi bir aksilik olmazsa... Kanalı şöyle bir gezin, dolaşın, eğlenebileceğiniz bir şeyler bakın. Ben de o sırada yükleyecek yeni videolar üzerine çalışmaya devam edeyim. Yorum, beğeni ve paylaşımlarınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim. Esen kalın.

1,631,845 views

33,302 Like   1,971 Don't like

Comments