BATMAN: Arkham Knight [ ZAGRAJMY W / GAMEPLAY PL ] DLC #45 - ZEMSTA KOBIETY-KOTA

author Pedro Player   12 hours ago

BATMAN: Arkham Knight - jest to czwarta odsłona serii wykonana przez studio Rocksteady

Fabuła: w Gotham City zostały rozmieszczone bomby z toksyną przez Stracha na Wróble. Najgroźniejsi przeciwnicy Batmana wykorzystują zamieszanie by przejąc kontrole nad Gotham City, spychaja do defensywy całą policję łacznie z komisarzem Gordonem. Jednoczą się w celu pokanania Mrocznego Rycerza. Wśród tych złoczyńców znaleźli się m.in. Pingwin, Harvey Dent oraz Harley Quinn. Dodatkowo pojawia sie głowny przeciwnik tytułowy Rycerz Arkham, by pokonać Batmana.

Jest to GAMEPLAY bez komentarza głosowego. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania sugestie piszcie w komentarzach postaram się na nie odpowiadać.

data premiery : 23 czerwca 2015 [PC PS4 XONE]

Pozdrawiam i Życzę Miłego oglądania :)

NiOh to gra akcji stworzona przez zespół Team Ninja Fabuła: akcja gry odbywa się u XV-XVI wieku, na japońskie prowincje które były pogrążone w tamtych czasach wojnami o dominację pojawia się dodatkowe nowe zagrożenie yokai – niebezpieczne demony. Główny bohater gry William przybywa do Japonii z zachodu ścigając Edwarda Kelley’ego, na miejscu łączy siły z Ieyasu Tokugawą i jego sługą Hanzo Hattorim i zespołowo starają się dorwać wroga i uporać się z yokai. Jest to GAMEPLAY bez komentarza głosowego (z przychylnością dla osób niesłyszących) a ewentualne komentarze umieszczam w postaci tekstu. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania sugestie piszcie w komentarzach postaram się na nie odpowiadać data premiery : 7 luty 2017 7 listopad 2017 Pozdrawiam i Życzę Miłego oglądania :)

Dziewięć żyć Uzyskaj klucz, wykonując ostatnią próbę Człowieka-Zagadki. Zapraszam na portal: http://trophyclub.pl/ Zapraszam na forum: http://www.ps3trophyclub.pl Muzyka do intra by: OneDivision RECORDS info@one-division.com http://www.one-division.com

BATMAN ARKHAM KNIGHT https://store.playstation.com/#!/pl-pl/tid=CUSA00135_00

► Dołącz do mojej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/Tobickan ►Kolejna przygoda Tobickna, tym razem w świecie gry Batman Arkham Asylum. ►Używam mikrofonu M-Audio Producer. Odcinki renderuję programem Adobe Premiere Pro CS6. ►Obraz oraz dźwięk przechwytuję za pomocą programy Mirillis Action! ► Ustawienia graficzne: Wszystko na maksymalne detale. ►Intro wykonał: http://goo.gl/6o5gQB (202das) ►Playlista: http://goo.gl/mGg4Z3 ►Fabuła Arkham Asylum nie nawiązuje bezpośrednio ani do pełnometrażowych filmów ani do komiksów, choć czerpie z nich wyraźne inspiracje. Warto dodać, że za opracowanie scenariusza odpowiada Paul Dini, czyli jeden z autorów serialu Batman: The Animated Series. Akcja omawianej gry rozpoczyna się niedługo po tym jak Batmanowi po raz kolejny udaje się pojmać Jokera i doprowadzić złoczyńcę do tytułowego zakładu dla obłąkanych. Wkrótce po przybyciu Joker ucieka, a na dodatek okazuje się, że całość była częścią misternie opracowanego przez niego planu. Sterując postacią Batmana musimy doprowadzić do ponownego uwięzienia wszystkich zbiegłych przestępców. Ciekawostką jest to, że w trakcie rozgrywki oprócz Jokera spotykamy także wiele innych postaci charakterystycznych dla omawianego uniwersum. Są to między innymi Victor Zsasz, Killer Croc, Harley Quinn i Poison Ivy (Trujący Bluszcz). ►All copyrighted/trademarked media is owned by their respective companies. Videos uploaded are commentary in nature, as defined under the 'Fair use' policy of copyright.

Tym razem trafimy na dalszy ciąg swego rodzaju samouczka, gdzie poćwiczymy jazdę Batmobilem, a także poznamy kilka gadżetów, którymi dysponuje Batman. Oczywiście sam wątek fabularny, również mocno ruszy z miejsca, więc na nudę narzekać nie można. ;) Tytuł: Batman: Arkham Knight Gatunek: TPP, sandbox, akcja Premiera 23.06.2015 Producent: RockSteady Studios Wydawca: Warner Bros Interactive Entertainment Wydawca PL: Cenega Język / spolszczenie: polska wersja (napisy po polsku) Podobne gry: pozostałe części Batmana? :) Rozdzielczość: 1080p Wersja: PS4 / PC

0 views

0 Like   0 Don't like

Comments