ZENGİN VE FAKİR TUZAKLI ŞANS ÇARKI OYNADI! - Minecraft

author Muhteşem Süper Kahramanlar   3 weeks ago

Zengin ve fakir şans çarkı oynamak istedi. Samancı köye tuzaklı şans çarkı yaptı. İçine iphone xs , troll tuzak , ruby ve elmas koydu. Zengin ve fakir tuzaklı şans çark çevirme oynadılar. İçine elmas atıp şanslarını denediler. Bakalım zengin vs fakir maceraları'nda ne oldu.

KANALA ABONE OLMAK İÇİN TIKLA : https://goo.gl/hU1CHv

🔵 Daha fazla Örümcek Adam, Örümcek Çocuk çizgi film tadında video izlemek istiyorsanız kanalımıza ücretsiz abone olabilirsiniz.

Örümcek Adam bu videoda İyi seyirler !!

☑️ Merhaba arkadaşlar ben Muhteşem Süper Kahramanlar. Videolarımda genellikle Örümcek Adam , Örümcek Çocuk ve Zengin vs Fakir oluyor. Yaptığım videolarla sizleri eğlendirmeye çalışıyorum. Genelde yaptığım videolar Minecraft oyunununda olmakla birlikte eğlenceli videolar çekiyorum. Kanalımızda minecraft eğlence , minecraft maceraları gibi bir çok seriyi bulabilirsiniz.

🔔 Abone olup bildirimleri açarak siz de " Bildirim Timi " ne katılabilirsiniz ve gerçek bir MSK izleyicisi olduğunuzu gösterebilirsiniz. Çan işaretine tıklayıp bildirimleri açmayı unutma.

Örümcek Adam çok fakir olduğu için köyde çalışmaya gitti. Çiftçi oldu ve tarlada çalıştı. Altın para kazandı ve kendine güçlü silah ve zırh aldı. Bu eşyalarla şans blokları dünyasına gitti. Örümcek Adam ve örümcek çocuk birlikte şans blokları çevirme oynadık. Örümcek zengin olabildi mi? Bakalım örümcek adam maceraları'nda ne oldu. KANALA ABONE OLMAK İÇİN TIKLA : https://goo.gl/hU1CHv 🔵 Daha fazla Örümcek Adam, Örümcek Çocuk çizgi film tadında video izlemek istiyorsanız kanalımıza ücretsiz abone olabilirsiniz. Örümcek Adam bu videoda İyi seyirler !! ☑️ Merhaba arkadaşlar ben Muhteşem Süper Kahramanlar. Videolarımda genellikle Örümcek Adam , Örümcek Çocuk ve Zengin vs Fakir oluyor. Yaptığım videolarla sizleri eğlendirmeye çalışıyorum. Genelde yaptığım videolar Minecraft oyunununda olmakla birlikte eğlenceli videolar çekiyorum. Kanalımızda minecraft eğlence , minecraft maceraları gibi bir çok seriyi bulabilirsiniz. 🔔 Abone olup bildirimleri açarak siz de " Bildirim Timi " ne katılabilirsiniz ve gerçek bir MSK izleyicisi olduğunuzu gösterebilirsiniz. Çan işaretine tıklayıp bildirimleri açmayı unutma.

Merhaba arkadaşlar, Minecraft şans blokları videolarımızın bu bölümünde zengin vs fakir şans blokları kırıyoruz. Kırdığımız şans bloklarından bir sürü güçlü kılıç, elmas çıkartıp güçlü silah alıyoruz. Bu silahlarla korkunç baldi,buddy ve momo ile kapıştık. Örümcek Adam ile zengin vs fakir şans blokları parkur challenge yaptık. 🔵 Daha fazla Minecraft Şans Blokları , Mod videosu için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın. 🔴 ABONE OL: https://goo.gl/Umcw9X ☑️ Merhaba arkadaşlar ben Kahraman Oyuncu. Videolarımda Minecraft , Roblox , GTA 5 oynuyorum ve eğlenerek videolar yapıyorum. Yaptığım videolardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız bildirimleri açabilirsiniz. Böylece yapacağım minecraft şans blokları , zengin vs fakir , şans blokları , şans bloğu yarışı gibi videolardan haberdar olabilirsiniz. 🔔 Abone olup bildirimleri açarak siz de " Bildirim Timi " ne katılabilirsiniz ve gerçek bir KO izleyicisi olduğunuzu gösterebilirsiniz. Çan işaretine tıklayıp bildirimleri açmayı unutma. #minecraft #şansblokları #zenginvsfakir

RG AİLESİNE KATIL : https://goo.gl/ZKH7V9 Hey! Ben IsmetRG ve bugün Minecraft altın fabrikası oynadım iyi Seyirler ^^ Eğer videoların daha hızlı gelmesini ve beni desteklemek istiyorsanız abone olmayı,yorum ve like atmayı unutmayın. CS:GO Kanalım : https://goo.gl/qO9MtK Facebook Sayfası : https://goo.gl/eYqiOH Twitter : https://goo.gl/1tVOOK Google+ : https://goo.gl/jRpqG2 Bu Serilere Bakmayı Unutmayın : Survival Games : https://goo.gl/6n8kWO TROLL Survival Games : https://goo.gl/cGLcBe Modlu Age Of Minecraft : https://goo.gl/NsypLm Minecraft İlginç Bilgiler : https://goo.gl/gBzRnT Sky Wars : https://goo.gl/2QxP7Q Minecraft Bilinmeyenler : https://goo.gl/JHl7ZD Yürüyen Ölüler : https://goo.gl/Tnw1lj Şans Blokları : https://goo.gl/gPRCRX Özel Haritalar : https://goo.gl/YxoZzl

Örümcek Bebek Tehlikeli Yarış sunuyor Örümcek Adam ve süper kahramanlar süper arabalar ile yarış yapıyor. Tehlikeli Yarış süper kahramanlar ve süper güçlü arabalar ile hızlı, eğlenceli ve heyecanlı bir yeni bölüm ile devam ediyor. Önceki yarışı kazanan Süpermen bu yarışta Deadpool ile yarışacak. Örümcek Bebek sunucu olacak Örümcek Bebeğin yerine ise Örümcek Çocuk yarışıyor. Örümcek Adam Kuzen Joker ile Hulk Demir Adam ile Sincap Kaptan ile Venom ise Batman ile birlikte yarışıyor. - EN SEVİLEN ÖRÜMCEK ADAM ÇİZGİ FİLMLERİ BURADAN İZLE https://goo.gl/h5dyKM - KANALIMIZDAKİ DİĞER VİDEOLARA BURADAN GÖZ ATIN https://goo.gl/lKnCil Örümcek Adam Şimşek McQueen ve Örümcek Çocuk hayranlarından biriyseniz ve çizgi film izlemek hoşunuza gidiyorsa kanalımıza aşağıdaki linkten ücretsiz üye olarak siz de aramıza katılabilir ve yeni bölümleri kaçırmadan izleyebilirsiniz. ABONE OL: https://goo.gl/lBiwX6

Örümcek Adam minecraft'ta korkunç mezar olduğunu öğrendi. Hemen cadı'nın yanına gitti ve onun katilini bulmak için köylülerle konuştu. Gerçek katili bulmak için korkunç mezara gitti. Joker ona korkunç mezara düşersen ölürsün dedi. Bu mezarlıkta noob ve köylüyü korkunç canavarların mezarına attı. Bakalım Örümcek Adam'ın Minecraft Maceraları'nda neler oldu. 🔵 Daha fazla Örümcek Adam, Örümcek Çocuk çizgi film tadında video izlemek istiyorsanız kanalımıza ücretsiz abone olabilirsiniz. 🔴 ABONE OL: https://goo.gl/hU1CHv ☑️ Merhaba arkadaşlar ben Muhteşem Süper Kahramanlar. Videolarımda genellikle Örümcek Adam , Örümcek Çocuk ve Zengin vs Fakir oluyor. Yaptığım videolarla sizleri eğlendirmeye çalışıyorum. Genelde yaptığım videolar Minecraft , GTA 5 ve Roblox oyunlarında olmakla birlikte eğlenceli videolar çekiyorum. Kanalımızda minecraft modları , minecraft maceraları gibi bir çok seriyi bulabilirsiniz. 🔔 Abone olup bildirimleri açarak siz de " Bildirim Timi " ne katılabilirsiniz ve gerçek bir MSK izleyicisi olduğunuzu gösterebilirsiniz. Çan işaretine tıklayıp bildirimleri açmayı unutma.

435,291 views

3,242 Like   446 Don't like

Comments