DAYANAMADIM SORDUM! SENİNKİ KAÇ SANTİM?

author Halil Söyletmez   1 years ago

Türkiye'de bir Afrikalı Joel'e Türk deyimlerinin açıklamarını anlattım, keyifli bir sohbet yaptık. Burak Güngör de bir ara bize katıldı :) BU VİDEO 100.000 LİKE ALIRSA KENYA'YA GİDİYORUM! İyi seyirler!

Instagram'dan takip et: http://instagram.com/halilsoyletmez

Hepinize iyi seyirler..
Kanalıma abone olmak için: https://goo.gl/uEKZRX
Siz de Youtube kanalımızda hangi içerikleri görmek istiyorsanız bize sosyal medya kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz !

Kanalıma abone olmak için: https://goo.gl/uEKZRX Fenerbahçe Burj Cafe'de garson kılığında insanları trolledik ve bakın başımıza neler geldi neler ! Sizde Youtube kanalımızda hangi içerikleri görmek istiyorsanız bize sosyal medya kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz ! Instagram : http://instagram.com/halilsoyletmez Twitter : http://twitter.com/halilsoyletmez Facebook : http://facebook.com/halilsoyletmez Snapchat : https://snapchat.com/add/halilsoyletmez

3Y1T | 3 Yabancı 1 Türk Fıkra gibi bir ekip karşınızda... Kore'den Amerika'dan Kenya'dan ve Urfa'dan bir araya geldik, marka isimlerini kendi dilimizden okumaya çalıştık. İlk çekim olmasına rağmen çabuk kaynaştık. Eğer bu ekibin devam etmesini istiyorsanız, beğene basmayı, beklediğiniz içerikle beraber yorum yazmayı ve abone olmayı unutmayın! abone olmak için : https://www.youtube.com/chabyhan/?sub_confirmation=1 Kenyalı JJ Moriasi http://instagram.com/turkiyedebirafrikali https://www.youtube.com/channel/UCSsufC19LHU3NNYUUzRv9fw Amerikalı Louis Stotesbery http://instagram.com/stotesbery Urfalı Yunus Emre Kaplan http://instagram.com/yemrekaplan http://twitter.com/chabyhan http://instagram.com/chabyhan İletişim: chaby@hypers.co

Ben Orkun Işıtmak , bugün Türkiye'nin en komik vine , vine videolarını izliyorum. Aykut Elmas , Tayfun Yılmaz , Halil Söyletmez , Kafalar ve diğer pek çok vine i izliyor ve gülmemeye çalışıyorum. Video hoşunuza gittiyse "beğenmeyi" unutmayın! Yeni videoları kaçırmamak için https://www.youtube.com/subscription_center?add_user=thepersica tıklayarak abone olabilirsiniz! iPhone 7 için Amerikaya Gitmek : https://youtu.be/BeDOelBo5Kw Türkiye'de Turist Olmak : https://youtu.be/CgOpl7tne-U Anneme Ağlatan Sürpriz : https://youtu.be/AzgTlOblxos İnanılmaz Basketbol Atışları : https://youtu.be/jH2zMLLnQ_Q Hayalet Şehir Çernobil : https://youtu.be/mNSh3XZsNWk 150 Metreye Güvenliksiz Tırmanmak : https://youtu.be/cHq9dTO7O2Q Korku Oyunları Gerçek Hayatta : https://youtu.be/xeaSKnkChTw Sokakta Serinletme Şakası : https://youtu.be/46wSsQFLVb4 Süper Kahraman Güçleri : https://youtu.be/PniSEccW4EI Helyum Sesiyle Bir Gün : https://youtu.be/TEgiP5hpMPw İkinci Kanalım! : https://goo.gl/I88ilb Web : http://orkunisitmak.com Twitter : http://twitter.com/orkunisitmak Facebook : http://facebook.com/orkunisitmak Instagram : http://instagram.com/orkunisitmak Snapchat : orkunisitmak Orkun Işıtmak IOS UYGULAMASI : https://goo.gl/ZY6p2L Orkun Işıtmak ANROID UYGULAMASI : https://goo.gl/78Qn2r Müzik Epidemic Sound: http://bit.ly/2b3Hv9A Merhaba Ben Orkun Işıtmak! Youtube kanalımda birbirinden komik şaka, sosyal deney,eğlence, ve hayatımı paylaştığım vloglar/videolar üretiyorum. Genellikle haftada 2 video yüklediğim eğlence dolu kanalımdaki videolarımı kaçırmamak için abone olmayı unutmayın! İzlediğiniz için teşekkürler!

Arkadaşlar bu videoda taa vine zamanından beri arkadaşım olan arkadaşım Berat Toksöz ile jetski, flyboard, Survivor ve balon sapanında kapıştık. İnanılmaz eğlenceli bir gün oldu. Umarım beğenirsiniz! VİDEOYU BEĞENMEYİ VE ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! Canınız sıkıldığında dm'ye çökebilirsiniz.... https://www.instagram.com/AlperRende Birkaç videom: MANGA KONSERİNDE BATERİ ÇALDIM! : https://youtu.be/-D3ojfurri4 İSTANBUL METROSUNU KULLANDIM!: https://youtu.be/L6UsppRHoUU AŞIRI TEHLİKELİ DENEYLER! ft Serdar Başkan -SAKIN DENEMEYİN: https://youtu.be/aUu6G9NUTcI Helyum'la Profesyonel Dublaj Yapmak! ft. Deadpool'un sesi Harun Can: https://youtu.be/XLdQkvSBfSg BİR GÜNLÜĞÜNE KANALİZASYONDA ÇALIŞMAK! #AlperStajda (500K ÖZEL): https://youtu.be/qTyLOm1GLGg 70 Metreden TRAMBOLİNE TÜPLÜ TV ATMAK!: https://youtu.be/qTyLOm1GLGg İlk Youtube videom: NEDEN KENDİ KANALIMI AÇTIM?: https://youtu.be/neu7SUx2DX4 870.000 TL'lik Müzik Aleti Çaldım! -Dünyanın En ilginç Müzik Aletleri: https://youtu.be/L42__TabDf4 EN KÖTÜ YEMEĞİ YEMEK :( https://youtu.be/xjj5nrDqwKk Merhaba arkadaşlar ben Alper Rende! Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çoook teşekkürler ve sizi çok seviyorum!

Bugün insanların yanına gidip ' SEVİŞTİĞİNİZ EN GARİP YER ? '' diye sordum çok eğlenceli cevaplar aldık. Veee çok güzel bir video oldu.. Umarım videoyu izleyip beğenmişsinizdir. 105 binlik güzel bir aileyiz inşallah ailemiz daha da büyüyecek.. Videoyu beğendiyseniz 'BEĞEN' tuşuna basmayı unutmayın.. Kanala ABONE değilseniz ABONE OLMAYI unutmayın.. KANALA ABONE OLMAK İÇİN : https://goo.gl/VbBAa8 Twitter : https://goo.gl/cN7rrm Facebook : https://goo.gl/ZrcjCb İnstagram : https://goo.gl/gXmBUc Snapchat : semihuyulgan Merhaba Ben Semih Uyulgan.. Bundan sonra Youtube kanalımda beraber olacağız.. Ürettiğim birbirinden eğlenceli şaka, sosyal deney ve daha farklı içeriklerle sizinle birlikte olacağım.. Videomu beğendiyseniz lütfen kanalıma ABONE OLMAYI unutmayın!! Daha farklı videolar çekmemi istiyorsanız yorum olarak yazabilirsiniz..

956,735 views

65,130 Like   3,941 Don't like

Comments